Kaip gimė Gėris? Kaip veikia migdymo metodika?

Mes esame mamos, auginančios labai išdykusius vaikus, kuriems miegas visada būdavo kančia. Kaip ir dauguma mamų, bandydamos užmigdyti savo mažylius kasdien susidurdavome su vis naujais iššūkiais. Tie mažieji neklaužados kiekvieną kartą vis gudraudavo ir neidavo miegoti. Pažįstama situacija?

Sakoma, kad visos puikios idėjos gimsta iš sunkumų. Ir tikra tiesa. Kai paskutinieji kantrybės lašai išseko, pasitelkusios moterišką gudrumą ir nuojautą sukūrėme personažą, kuris padėjo mažylius nuraminti ir paruošti saldžiam miegui. Mūsų vaikai labai greitai pamėgo debesėlį Gėrį – patys užsimerkdavo ir laukdavo, kol jis padovanos gražiausią sapną. Joks kitas būdas nebuvo toks sėkmingas kaip šis, todėl istorija dalijamės ir su jumis.

„Gėrio sapnai“ – tai pozityviosios psichologijos migdymo metodika, kurią nuosekliai ir kūrybiškai taikydami, sukurdami savus intarpus ir atsižvelgdami į konkrečią situaciją lengvai užmigdysite savo mažylius.

Šios istorijos esmė – sukurti mažyliui miego draugą, kuriuo jis tikėtų, kurio lauktų, su kuriuo jaustųsi saugus. Pasakoje debesėlis Gėris vaikui iškelia draugystės sąlygą, kuri yra esminė norint susapnuoti debesėlio sapną – jo reikia laukti užmerktomis akytėmis. Užsimerkęs mažylis greičiau nusiramins, atsipalaiduos, o klausydamasis brangiausio pasaulyje mamytės ar tėvelio balso, užmigs savo galvytėje piešdamas spalvingas istorijas.

Saldžių sapnų!

Paviešinta 2017-02-04 Naudinga žinoti 0 800

Palikite komentarąPapildyti komentarą

Archyvas

Vėliausi komentarai

Paieška

Palyginti 0