Pasek man pasaką: „Kiškio ir Ežiuko metų laikai“ (Paul Stewart ir Chris Riddell)

Pasek man pasaką: „Kiškio ir Ežiuko metų laikai“ (Paul Stewart ir Chris Riddell)

Knygelės skaitymas prieš miegą - tai mano ir Henrietos šventas reikalas, pagrindinis vakaro ritualas. Jaukiai įsitaisiusios dukters mažoje lovelėje, kiekvieną vakarą pasineriam į magišką pasakos pasaulį.
Prisipažinsiu, kad ir pati turiu didelę silpnybę vaikiškoms knygoms. Kai vyras perka kalną knygų savo skaitymo malonumams, aš negaliu atsisipirti pasakoms! Tačiau renkuosi labai skrupulingai ir neperku bet ko. Kadangi mūsų kleckui dar tik 4 metai, taigi visada atsižvelgiu į jos amžiaus kategoriją-gražios, pamokančios istorijos, spalvingos ir gausios iliustracijos.

Taigi nuo šiol rubrikoje „Pasek man pasaką“ pasidalinsiu įžvalgomis apie mūsų mėgstamiausias vaikiškas knygeles.

Kiškio ir Ežiuko draugystė

Pradėsiu nuo naujausios knygos mūsų namuose - Nieko rimto leidyklos „Kiškio ir Ežiuko metų laikai“ (Paul Stewart ir Chris Riddell). Knygelėje pasakojama apie neišskiriamą Ežiuko ir Kiškio draugystę, bei smagius jų nuotykius. Skirta 3-6 metų vaikams.

Pirmiausia, kas labai patiko - pačios knygos kokybė: tvirti, stori puslapiai, kuriuos sunku sulamdyti (tad knygelė ilgiau išliks kaip nauja, ypač jei vaikas pats mėgsta dažnai vartyti).

Iliustracijos ir tekstas

Kalbant apie iliustracijas, jos mane visiškai pakerėjo. Išskirtiniai, ne per saldūs, lyg spalvotais pieštukais nupiešti paveikslėliai, kurių gausu kiekviename puslapyje.

Pats tekstas labai paprastai ir aiškiai parašytas, be įmantrių žodžių (kurių kartais patys tėvai nesupranta :)), tad lengvai skaitomas. Taip pat jo nėra daug, tad vaikui neatsibosta klausyti, ir turi, kur akis paganyti ;). Tas labai svarbu tokio amžiaus vaikams.

Knygelė suskirstyta į keturias jaukias, pamokančias istorijas, tad bus ką skaityti net keturis vakarus (mums pilnai užtenka vienos pasakos prieš miegą).

Ši knyga tokia miela, kad net baigus skaityti, mažoji dar kurį laiką varto jos puslapius ir, pasiėmusi savo žaisliukus, bando atkartoti knygoje išgirstą istoriją :).

Reziumuojant

Nuotaikinga, jauki, gausiai iliustruota knygelė su spalvingais herojais ir gražiai parašytu tekstu tikrai patiks kiekvienam mažajam skaitytojui.

Smagaus skaitymo!

Paviešinta 2018-04-06 Naudinga žinoti 0 1454

Palikite komentarąPapildyti komentarą

Archyvas

Vėliausi komentarai

Paieška

Palyginti 0