Gėrio mama: Indrė Nausėdienė

Gėrio mama: Indrė Nausėdienė

Foto: Migle Stas Photography ir iš asm. albumo.

Mes visos esame Gėrio mamos-rūpestingos, mylinčios, atjaučiančios, geriausiai suprantančios savo mažylius ir jų poreikius. Šiandien svečiuojamės pas Indrę, veiklią, charizmatišką mamytę, auginančią 4 metukų Agotą. Dalinamės įspūdžiais apie mergaitės miegą, ritualus ir gražią jųdviejų su Gėriu draugystę. 

Ar noriai Agota eidavo miegoti?

Labai nenoriai :))

Koks buvo didžiausias sunkumas su kuriuo susidurdavote migdant dukrytę?

Agota norėdavo, kad jos mažoje lovytėje miegotume ir mes: arba mama, arba tėtis, o kai ji užmigdavo, po kelių valandų jau išgirsdavome: "mama... tėti!!!!"

Ar mergytė dažnai pabusdavo naktį ir atbėgdavo pas Jus į lovą? Kaip į tai reaguodavote?

Taip! Užmigusi beveik kiekvieną naktį šaukdavo tėtį ar mamą ir, aišku, mes ją atsinešdavome į savo lovą :).

Ar skaitote pasakas prieš miegą? Kokios mėgstamiausios?

Pasakas skaitome kiekvieną vakarą ir nuo labai anksti! Vienos mėgstamiausių-Kakės Makės visos istorijos, šiuo metu Skruzdėliukas Nežiniukas ir Debesėlis Gėris!

Kaip Agota reaguoja į debesėlį Gėrį?

Labai teigiamai reaguoja! Tai viena teigiamiausių ir labiausiai veikiančių pasakų saldžiam miegui! Paskaičius visada atsiranda šypsena veide :)

Kaip pasikeitė Jūsų migdymo ritualai, atsiradus namuose debesėliui Gėriui?

Mūsų istorija yra šiek tiek kitokia, nes Gėris atsirado labai tinkamu metu...Mes pakeitėme gyvenamają vietą (kas vaikui ir taip yra stresas), o dar naujas kambarys (nors ir lovelė ta pati). Tikrai nerodė noro miegoti viena ir ilgai maištavo, kol į namus neatvyko Gėris... Pagalvytė ir pasaka prieš miegą su motyvaciniu kalendoriumi viską sustatė į savo vėžes ;).

Kaip greitai pavyksta užmigdyti mažylę?

Paskaitome knygelę, aptariame dienos įvykius, padėkojame už nuostabią dieną ir ... kol kas dar turime pagulėti šalia, kol Agotėlė užmigs...

Ar dukrytė pasakoja Jums savo sapnus, kuriuos atnešė Gėris? Koks sapnas įsimintiniausias?

Agota dažniausiai sapnuoja mamą arba tėtį. Visada tas pat atsakymas... Bet su Gėriu buvo kita istorija! Agota buvo kaprizinga, pavargusi ir viską darė priešingai...patarėme eiti į savo lovą ir atsigulus pamąstyti apie savo elgesį. Apsikabinusi Gėrį, Agota užmigo. Atsikėlusi pasakoja, kaip Gėris ją globojo ir apkabino, ir visai jai nebuvo baisu :). Ir sapne ji suprato, ką darė blogai... Štai toks stebuklingas tas Gėris!

Ką patartumėte kitoms mamoms miego tema?

Patarčiau tikrai neversti vaiko miegoti vienam....Aišku, patogumo ir tvarkos įvedimui vaikučiui tikrai geriau miegoti savo lovytėje...Mums Gėrio metodas labai pasiteisino, džiaugiamės tiek pagalvyte, kuri labai patogi ir kvepia grikiais, tiek stebuklinga Gėrio energija, kuri paliečia ne tik vaiko, bet ir tėvų širdį...

Dėkojame už pokalbį!

Paviešinta 2017-11-30 Gėrio mamos 0 1794

Palikite komentarąPapildyti komentarą

Archyvas

Vėliausi komentarai

Paieška

Palyginti 0