Gėrio mama: Sandra Buklerienė

Gėrio mama: Sandra Buklerienė

Šiandien svečiuojamės pas Sandrą, auginančią net du mažylius - Adrianą (sekmadienį švęsiančią 4 metukų gimtadienį) ir Aleną (2 metukai). Ši nuostabi mama pati kuria pamokančias pasakas savo vaikučiams ir laikosi tikslaus miego režimo, kuris padeda lengviau ir greičiau užmigdyti mažuosius išdykėlius.

Ar noriai vaikučiai eidavo miegoti?

Alenas miegoti eina noriai, su sesute tenka pereiti visas peripetijas... tai sysiu, tai gerti, tai valgyti, vėl dantukus išvalyti, pasakėlę, dar 1 pasakėlę...žodžiu, tiek visokių darbų ir norų atsiranda, kai reik eit miegoti, kad net sunku suspėt viską!

Koks buvo didžiausias sunkumas su kuriuo susidurdavote migdant Adrianą?

Griežtai atsisakyti pildyti visus norus: pamaitinti, atnešt gert, perrengt 3 kartus ir t.t. nes tai būdavo eilinė manipuliacija miego laiko nukėlimui - nutolinimui...

Ar Jūsų vaikai dažnai pabusdavo naktį ir atbėgdavo pas Jus į lovą? Kaip į tai reaguodavote?

Prabusdavo 2-3 kartus per naktį, kadangi migdydavom kitam kambary, prabusdavo, verkdavo, kviesdavo "mamyte!!". Ateidavau į vaikų kambarį, pagulėdavau šalia, kol užmigdavo, ir grįždavau į savo lovą.

Ar skaitote pasakas prieš miegą? Kokios mėgstamiausios?

Skaitome daug pasakų prieš miegą, dažnai tenka net griebtis savo kurtų, su personažais, panašiais į mano vaikus, bei su kažkokia pamokančia mintim, pvz: kodėl reikia klausyti tėvų, valyt dantukus ir t.t.

Kaip dukrytė ir sūnelis reaguoja į debesėlį Gėrį?

Debesėlis gėris labai mėgstamas ir mylimas, labai ilgai skaitomas, ir maniškiai jau įsigudrino, kaip jį "atnaujinti", dabar skaitome atbulai, nuo pabaigos iki pradžių :)

Kaip pasikeitė Jūsų migdymo ritualai, atsiradus namuose debesėliui Gėriui?

Vaikai tapo ramesni, greičiau atsiguldavo į lovą, noriai klausydavo pasakos, pamažu dingo "miego nutolinimo ritualai", minėti anksčiau.

Kaip greitai pavyksta užmigdyti mažylius?

Po pasakos iš karto išjungiame šviesą, apsikabiname, duodame bučkius ir užmiega per 5- 20 min!

Ar vaikai pasakoja Jums savo sapnus, kuriuos atnešė Gėris? Koks sapnas įsimintiniausias?

Pasakoja, kad draugauja su debesėliu, debesėlis švenčia gimtadienį su boružėle, jis yra linksmas, ryškus ir spalvotas, skraido kambary su žaisliukais :)

Ką patartumėte kitoms mamoms miego tema?

Nustatyti ritualą: kelintą valandą eit gult, bei kas po ko seka, pvz: vakarienė, dušas, pižama, dantys valomi, lova, pasaka ir miegas :) tada vaikams būna aišku, kas po ko, jie nebesiblaško ir greičiau apsiima viską atlikti savarankiškiau.

Dėkojame Jums už atsakymus!

Paviešinta 2017-07-13 Gėrio mamos 0 1104
Tag: gerio mama

Palikite komentarąPapildyti komentarą

Archyvas

Vėliausi komentarai

Paieška

Palyginti 0