Gėrio mama: Gintarė Vingelienė

Gėrio mama: Gintarė Vingelienė

Tos Gėrio mamos! Jos spinduliuoja šiluma, pozityvumu, nuoširdumu! Jos įdomios, kūrybiškos ir sąmoningai, su didžiule meile augina savo vaikus. Jos tiesiog...nuostabios!

Šiandien kalbiname vieną iš tokių mamų Gintarę ir jos dukrytę Guostę, kuriai dabar 1 m. 10 mėn. Šnekučiuojamės apie migdymą, miego ritualus ir mūsų herojų – debesėlį Gėrį.

Ar noriai Guostė eidavo miegoti?

Eidavo miegoti visada tik ant rankų supama. Į lovytę gultis nenorėdavo.

Koks buvo didžiausias sunkumas su kuriuo susidurdavote migdant dukrytę?

Nenoras eiti į lovytę ir joje bandyti užmigti.

Ar ji dažnai pabusdavo naktį ir atbėgdavo pas Jumis į lovą? Kaip į tai reaguodavote?

Prabunda iki šiol, bet mažiau. Dažniausiai kartą. Paprašo paimti ant rankų, kai paimu, nusiramina ir vėl užmiega.

Ar skaitote pasakas prieš miegą? Kokios mėgstamiausios?

Skaitau beveik kas vakarą, na tik kartais pasitaiko, jei dėl kokių nors priežasčių susivėliname pasiruošti miegui. Mėgstamiausių kolkas neturime, dažniausiai nori, kad skaityčiau visas, kiek yra! Debesėlio Gėrio knygelę skaitome dažnai po kelis kartus, nes labai greitai baigiasi...

Kaip Jūsų vaikas reaguoja į debesėlį Gėrį?

Myli labai, pižamą nori rengtis, nes su Gėriu. Į lovytę nori gultis, nes laukia debesėlis Gėris. Vežamės ir pas močiutes ir į keliones pagalvėlę ir pižamą ir rodo visiems, kur jos debesėlis Gėris!

Mažoji Guostė rūpinasi debesėliu Gėriu

Kaip pasikeitė Jūsų migdymo ritualai, atsiradus namuose debesėliui Gėriui?

Didžiausias pasiekimas kol kas, kad nori eiti miegoti į lovytę ir rengtis pižamą. Prieš tai ilgai tardavomės ir įkalbinėdavau, kad rengtųsi. Dabar pati pasiima, atsineša ir prašo padėti apsirengti. O tik apsirengusi, spurda kaip nori į lovytę pas Gėrį!

Kaip greitai pavyksta užmigdyti Guostę?

Ritualas užtrunka kol kas ilgai. Atsigulusi į lovytę išklauso pasakas, prašo laikyti už rankytės, vartosi, kol pabaigoje vistiek pasiprašo dar ant rankų ir tada jau galutinai užmiega.

Ar mergytė pasakoja Jums savo sapnus, kuriuos atnešė Gėris? Koks sapnas įsimintiniausias?

Kadangi dukrytė dar maža ir žodynas skurdus (kol kas turime pagrindinius kelis žodžius) , tai ir pasipasakoti dar negali. Bet klausiu,  kaip miegojo, ką sapnavo, tai bando pasakoti. Kol kas nelabai suprantu, tik spėlioju, o dukrytė linkčioja galvytę arba pasako, kad ne taip.

Ką patartumėte kitoms mamoms miego tema?

Mano nuomone,  svarbiausia, kad vaikas jaustųsi saugus ir jaukiai, tai ir miegas būna ramus. Bet kartais ir man nepavyksta suprasti, kodėl mažylis keliasi ir ko jam trūksta. Todėl bandau viską, kas tik galėtų padėti ir suteiktų mažylei norą užmigti. Svarbiausia tikėti vaiku ir pasitikėti savimi kaip mama. Kol kas manau, kad judame teisinga linkme ir debesėlis Gėris vis labiau mums padeda!


Dėkojame Jums už atsakymus!

Paviešinta 2017-06-22 Gėrio mamos 0 859

Palikite komentarąPapildyti komentarą

Archyvas

Vėliausi komentarai

Paieška

Palyginti 0