Aistė Jasaitytė – Čeburiak

Aistė Jasaitytė – Čeburiak

Šį kartą debesėlis Gėris svečiuojasi pas modelį, jungistinės krypties psichologę, o   svarbiausia - dviejų nuostabių mergyčių (7 m. Elzės ir 3,5 m. Sofijos) mamą Aistę Jasaitytę - Čeburiak.  

Foto: Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt

Ar noriai Jūsų dukrytės eina miegoti? 

Jos, kaip ir daugelis vaikų, miegoti eina ne iš karto paprašius! Reikia ne vieną kartą sakyti, kad laikas jau susidėti žaislus, praustis ir ruoštis miegui. Kai su vyru darom tai drauge, palaikom kompaniją, jos mieliau ruošiasi miegui!

Kokie Jūsų miego ritualai?

Ankščiau ir dabar turim kelis miego ritualus. Labai patinka prieš miegą skaityti pasakas ar kitas knygeles, kurias dukrytės pačios išsirenka. Jos gerai žino, kad po knygų skaitymo, bus išjungta šviesa ir tuomet jau prasidės tikras miegelio laikas. Ankščiau dukroms patiko, kai dainuodavau lopšines... Kartais mes prieš miegą pasižiūrime animacinį filmuką ir jau einame miegoti, bet tai dažniausiai būna savaitgaliais. Taip pat patinka prieš miegą pasimaudyti vonioje.

Ar Elzė ir Sofija dažnai prabunda naktį?

Mano dukros mažai keliasi naktį. Abi išmiega gana ramiai. Anksčiau keldavosi tik tais atvejais, jei norėdavo maistelio. Augindama pastebėjau, kad, kai jos buvo dar kūdikiai, ramiai išmiegodavo, kuomet gulėdavo šalia manęs vienoje lovoje. Paaugus, kažkur dvejų metukų, perkeldavau jas į vaikų kambarį ir mokinau miegoti savo lovelėse. Žinoma reikėjo laiko, kol įprato, tuomet ir prasidėjo visokie miego ritualai...

Kas padėjo įpratinti vaikus miegoti atskirai nuo tėvelių?

Iki šių dienų dukrytės yra įpratusios atsisveikinti tiek su tėčiu, tiek su manimi. Joms patinka, kai mes apsikabiname ir palinkime vieni kitiems saldžių sapnų. Kiekviena turi savo naktinę lemputę ir gali, bet kada, kilus poreikiui, įsijungti. Taip pat labai padėjo vadinami "nuo mamos pereinami objektai", t.y. žaisliukai, su kuriais naktį kartu miegodavo.

Dėkojame Aistei už nuoširdų pokalbį ir pasidalinta patirtimi!

Paviešinta 2017-05-30 - Gėrio sapnai Gėrio mamos 0 1116

Palikite komentarąPapildyti komentarą

Archyvas

Vėliausi komentarai

Paieška

Palyginti 0