Mamos pasakoja kodėl joms reikia debesėlio pagalbos

Mamos pasakoja kodėl joms reikia debesėlio pagalbos

Raminta Jaskeviciute

Mums reikia debesėlio Gėrio pagalbos, nes Nemiga dažna viešnia,
Nuolat lanko ji, žinia.
Net nežinom ką daryti,
Kaip tą viešnią išprašyti.
Gal knygelė mums padės,
Ramų miegą pažadės.
Gal tada lankys sapnai
Ir miegosim mes kietai. 
Ir migdukas toks puikus,
Mums lyg geras draugas bus.

Aistė Dromantaitė 

Mums reikia debesėlio Gėrio pagalbos, nes voriukai-pabaisiukai ir sapneliai-košmarėliai kasnakt verčia kelis kartus pernakt keltis, prašo verkti, neleidžia pabusti iš sapno ir laiko į kojytes įsikibę, ir dažnai reikia ieškoti mamytės ar tėčio glėbio :)

Donata Šinkūnienė Mums reikia debesėlio Gėrio pagalbos, nes kaip ir kievienuose namuose auga dvi išdykusios mergytės, kurioms prieš miegelį reikia pasakų, reikia nusiraminimo ir stebuklų :) o stebuklus kuria tik knyga :)

Ina Grebliunaite-Reddy Mums reikia debeselio Gerio pagalbos, nes gal tai yra tas strbuklas, kuris issaugos mamos 'stoga' :)

Asta Latvėnienė Mums reikia debėsėlio Gėrio pagalbos, nes dukrelė pati neužmiega, o jai jau ant nosies 3 metukais. Būtinai aš turiu būti šalia, nes karalaitė be mano plaukų niekaip neužmigs. Net baugu pagalvoti kaip reikės perkelti į jos kambarį, tad būtų šaunu išmėginti Gėrio pagalbą prieš išsikėlimą iš mūsų miegamojo :)

Rasa Sartanavičienė Mums reikia debesėlio Gėrio pagalbos, nes jau pabodo miegoti su kombinezonu ( taip mama neleidžia naktinei keliauninkei sušalti). Gal debesėlis šiltai užklotų, o burtų lazdelė pagaliau prikviestų ramų saldų miegelį :)

Odeta Baublienė Mums reikia debesėlio Gėrio pagalbos, nes pirmiausia sminga mama, o tada vaikas

Rasa Žė Mums reikia debesėlio Gerio pagalbos, nes per dieną išdalinus visą save 3 mylimiausiems žmogiukams pasaulyje, noriu nors šiek tiek laiko pabūti su savim, kokybiškai pailsėti, ir ryte vėl būti Mama...

Kristina Kondratavičė Mamai labai reikia Gėrio debesėlio pagalbos, nes sūneliui misija - užmigti be mamytės plaukų - vis dar neįmanoma... :)

Rosita Ru Mums reikia debesėlio Gėrio pagalbos, nes pas Rusnę kas nakt ateina voras, kuris niekadėjiškai stebi ją iš pasalų, (turbūt patampo kokį plauką ar pakutena nosį..) tiesą pasakius nematau, nes tuo metu miegu. Bet , kai Rusnė ima šaukti: mama - voras! - atsibundu ir norėdama išgelbėti vaiką, kūlverščiais lekiu iki jos lovos. Apžiūrim palubes, pakampes, po lova, po stalu, po kilimu.. voras vis būna pabėgęs, bet Rusnė užmigt nebegali. Kas nakt apie 4 val. ryto. TAi vat šitas gėrio debesėlis - gal suimtų tą vorą už tokius niekadėjiškus reikalus.... rimtai.

Eglė Eglutė Mums reikia debesėlio Gėrio pagalbos, nes vakarinis migdymas visada prilygsta dienos iššūkiui :) taip pat nesenai sulaukėm sesutės tad mamai dar labiau reikia pasistengti :) Kuriam laikui neturėsim ir tėčio pagalbos, tad debesėlis Gėris mums ypač praverstų, dukrytė mėgsta knygeles, bei miegoti apsikabinusi žaisliuką :) Laukiam debesėlio Gėrio savo šeimoje, mylėsim ir rūpinsimės :)

Paviešinta 2017-05-22 Naudinga žinoti 0 883

Palikite komentarąPapildyti komentarą

Archyvas

Vėliausi komentarai

Paieška

Palyginti 0