Laura Imbrasienė

Laura Imbrasienė

Viena iš mūsų nuostabiųjų Gėrio Mamų- Laura Imbrasienė, auginanti 3 m. Saulę Sofiją, mielai sutiko pasidalinti savo patirtimi miego tema. 

Ar noriai Jūsų mažylė eina miegoti? 

Mes niekada neinam miegoti :) Mes ilsimės, tik truputį. Bet dažniausiai mūsų tikslas yra eiti skaityti pasakų. Prie lovos, nes dar miegame tame pačiame kambaryje, visuomet stūkso knygų Eifelio bokštas.

Ar skaitote pasakas prieš miegą?

Būtinai. Dažniausiai tai daro tėtis vakarais, aš etatinė pietų miegelio skaitytoja (savaitgaliais ir žinoma, kai tėtės nėra namie). Kartais knygas paskaito ir brolis.

Ar turite savo susikurtų miego ritualų?

Po skaitinių dar šiek tiek padūkstam ir pasikalbam, padekojam už dar vieną dieną ir paprašom sveikatos mūsų artimiesiems. Ir kai tik išgirstu " Aš nenoriu miegoti" staigiai susisuku ir sakau: "Tada aš einu ilsetis, o tu budėk ir mane saugok, kad niekas nežadintų :)" Tada imam lenktyniauti, kuri pirma užmigs, nes niekam vienam nesinori žiureti į tamsą.

Kaip greitai pavyksta užmigdyti?

Priklauso nuo dienos injensyvumo, nuo pietų miego laiko, nuo emocijų ir savijautos.

Ar Jūsų mažylis dažnai prabunda naktį?

Dažnai kartą per naktį į tualetą, ar ima kalbėti ar juoktis nuo dienos įspūdžių sapnuose.

Ar turite kokių įdomių miego patirčių, kuriomis galėtumėte pasidalinti su kitomis mamomis?

Net nežinau ar jos jau labai įdomios… :)

***

Nėra idealios mamos ir idealaus tėčio. Visi mes, net ir žmonės iš televizoriaus ekrano, klystame, mūsų tobulumas tėra iliuzija", – sako televizijos laidų vedėja, privataus vaikų darželio „Išdykęs vėjas" įkūrėja ir dviejų vaikų mama Laura Imbrasienė. (Citata iš "Tavo Vaikas")

Paviešinta 2017-10-16 - Gėrio sapnai Gėrio mamos 0 1181

Palikite komentarąPapildyti komentarą

Archyvas

Vėliausi komentarai

Paieška

Palyginti 0