Mamos laiškas: "Pagaliau ir aš galiu pasigirti.."

Mamos laiškas: "Pagaliau ir aš galiu pasigirti.."

Pagaliau ir aš galiu tai ištarti - mano mažoji dukrytė jau moka pati užmigti! 

Man nereikia kiekvieną vakarą keletą valandų sėdėti prie jos lovytės, glostyti jos, laikyti rankytės ar kitaip ją raminti. Nereikia nervuotis ir pykti, kad ji niekaip negali užmigti. Nereikia apšaukti vyro, kuris niekuo nekaltas, tačiau pasipainiojo kelyje po ilgo ir varginančio migdymo proceso. Patikėkite, tačiau pasiryžimas pakeisti esamą situaciją, buvo geriausias mano sprendimas, kuris privertė didžiuotis pačia savimi!

Rašau šį laišką, nes noriu ir Jus padrąsinti! Paskatinti nelaukti, kol situacija pasikeis, o greičiau imtis veiksmų ir pačiai viską pakeisti į gerąją pusę! Tikrai suprantu, kad galvojate „mano vaikas kitoks, man nepavyks, jis jautrus, jam reikia manęs ir pan...“ . Kaip dabar prisimenu save pačią, visada ieškodavau būdų pateisinti savo situaciją - pati sakydavau, kad dukrytė jautri, jai reikia mano artumo, bijau pakenkti jos emocinei būsenai ir pan. Bet tik dabar pradedu suprasti, kad tai AŠ bijojau ją paleisti ir MAN reikėjo jos artumo.  Vaikas tik perėmė mano nerimą...

Kai pagaliau ryžausi, visa mūsų šeima pajautė, koks yra gėris, kai dukra be jokių kaprizų užmiega ir miega savo lovoje visą naktį!

Aš didžiuojuosi savimi, nes:

1) Mano vaikas  pasidarė savarankiškesnis! Moka pati nusiraminti,  todėl, net ir atsibudus naktį, neateina pas mus į lovą, nes paprasčiausiai, vėl pati užmiega. O užmiega žymiai greičiau, nei aš ją migdydavau.

2) Pranyko visos baimės, stresas, susiję su miegu – ypatingai nelaukdavo darželio pietų miego. Ji labai išgyvendavo, kad reikės užmigti be mamos. Vis rytais klausinėdavo, ar reikės miegoti darželyje. Sulaukusi teigiamo atsakymo, imdavo verkti. To jau nebėra! Jai miegas pasidarė eiline ir savaime suprantama dienos rutinos dalimi.

3) Aš esu laiminga, nesuirzusi,  todėl ir vyras būna patenkintas, kai galime praleisti daugiau laiko tik dviese.

4) Aš galiu daugiau skirti laiko ne tik vyrui, bet ir sau! Pasidaryti grožio procedūrų, paskaityti knygą ar tiesiog anksčiau nueiti miegoti.

Pasakysiu atvirai,  išmokus dukrytei pačiai užmigti, vėl pradėjom gyventi normalų gyvenimą. Nes šeimoje yra taip: visų šeimos narių nuotaika priklauso nuo moters būsenos – jei ji linksma, energinga ir laiminga, tai ir visa šeimyna bus skaniai pavalgydinta, švariai aprengta, pamyluota, gyvenanti tvarkinguose namuose ir turiningai leidžianti laiką ;)

Moterys, mes esam JĖGA! Mes galime labai daug! Todėl nuoširdžiausiai Jums linkiu atrasti savyje ryžto pakeisti tai, kas Jus vargina, neduoda ramybės. Nedelskite, nei minutės, nes šeimos sveikata ir gerovė yra Jūsų rankose!

Gėrio sapnų metodika yra nuostabus dalykas, kuris mums labai padėjo. Drąsiai rekomenduoju pasitelkti į pagalbą debesėlį Gėrį ir jo stebuklingą Miego kalendorių, nes tokiu būdu lengviau įveiksite visas miego problemas!

Sėkmės Jums!

Labanaktis,

Laiminga AŠ,

Elvyra

___________

Dabar NEMOKAMAI ---- Miego kalendorius ir burtų lazdelė!

Super Miego Rinkinys - siuntimas NEMOKAMAS!

Paviešinta 2017-03-16 Naudinga žinoti 0 1142

Palikite komentarąPapildyti komentarą

Archyvas

Vėliausi komentarai

Paieška

Palyginti 0