Ar žinote kaip pagalvė įtakoja vaiko miego kokybę?

Ar žinote kaip pagalvė įtakoja vaiko miego kokybę?

R. Janulevičienė / Efektyvaus vaikų migdymo metodo kūrėja

KAS PAGALVĖS VIDUJE?

Kai pagalvės turinį sudaro medžiagos, kurios susispaudžia, naudojimo metu jos bando atgauti savo pirminę formą taip įtempdamos kaklo raumenis. Neramus miegas ir skausmai kaklo bei galvos srityse  - viso to pasekmė.

Dažnai vaikas prabunda naktį? O gal jis miega tiesiog ant netinkamos pagalvės, tik nemoka to pasakyti? Labai nemalonu tai skaityti, tačiau turite viską žinoti, kas vyksta miegant ant blogos pagalvės ir ne tik jūsų vaikui, bet ir jums.

SU KUO MIEGATE?

Jei Jūsų pagalvė nėra antialerginė, žinokite, kad miegate kartu su šimtais tūkstančių dulkių erkučių. Šiluma ir drėgmė yra palankiausia terpė joms daugintis, o pleiskanų, odos bei plaukų liekanos – maisto šaltinis. Pagalvė, ant kurios kaista ir prakaituoja galva yra didžiausias blogis, nes būtent čia yra didžiausias kiekis erkių. Per didelis kiekis viename plote atsiradęs erkučių skaičius iššaukia alergiją. Atsiranda čiaudulys, dusulys, bėrimai, egzemos ir pan. - taip organizmas natūraliai priešinasi, tam, kad žmogus natūraliai pradėtų vengti užterštos vietos.

Pagalvė - tai gali būti priežastis, kodėl blogai miegai Jūsų vaikas...

Naudodami tokias pagalves kaip plunksnų, pūkų, pigios sintetikos ir kitų ne antialerginių užpildų – rizikuojate sveikata, nes aukštas erkučių alergenų kiekis ant pagalvės didina besivystančių alergijų riziką. Yra įrodyta, kad net mažas erkių alergenų kiekis padidina astmos ir alergijos simptomusalergiškiems žmonėms.

„GALVA DŽIŪSTA, KOJOS PŪSTA“...yra toks posakis

Pagalvė - tai gali būti priežastis, kodėl blogai miegai Jūsų vaikas...

Kita didelė problema - sukaitusi galva ir vėstančios galūnės miego metu.  Šis reiškinys išderina organizmą, sukelia nemigą, lėtinį nuovargį, galvos skausmus, silpnina imunitetą. Todėl pagalvė privalo turėti geras ventiliacines savybes. Deja, reta pagalvė, kuri iš tiesų atlieka tokias funkcijas. Gal jau tai pastebėjote?

KĄ DARYTI?

…sakysite Jūs paskaitę tiek nemalonių dalykų apie pagalves. Papasakosiu ką mes, mamos, pavargusios nuo nemigos atradome:

Augindamos savo vaikus ir bandydamos kompleksiškai spręsti vaikų miego problemas mes pradėjome nuo pagalvės. Bandėme,  analizavome, kalbėjomės su įvairiais specialistais ir priėjome išvados, kad mažam vaikui geriausia yra grikių lukštų pagalvė.

KODĖL?

Puikiai susipažinę ir ne vienus metus aš asmeniškai naudodama grikių lukštų pagalvę (kolegė jos nenaudojo), visų pirma sakome, kad tai yra vienos saugiausių pagalvių. Tikrai yra žmonių, kurie turi prieš jas nusistatymų, bet esame įstikinę, kad tik dėl to, jog nėra bandę arba turi nepagrįstų  įsitikinimų, beje jų turėjo ir mano kolegė, todėl mums kartu buvo proga iš naujo ją patikrinti.

KAS PER STEBUKLAS?

Kalbėdami apie gerąsiais grikių lukštų pagalvių savybes pradėkime nuo svarbiausio  - tinkamos atramos. Vaikas auga, vystosi, todėl jam taisyklinga padėtis miegant svarbi dar labiau, nei taisyklinga laikysena sėdint prie kompiuterio.

 

Pagalvė - tai gali būti priežastis, kodėl blogai miegai Jūsų vaikas...

Grikių lukštų pagalvė turi esminę sveikos pagalvės funkciją – ji tarsi  "medicininis įtvaras" palaiko galvą ir kaklą teisingoje padėtyje. Būtent dėl to kūnas miego metu tinkamai atsipalaiduoja, pailsi raumenys, vyksta taisyklingas kvėpavimas, stuburui nėra apkrovos. Valio! Už tai šiai pagalvei skiriame didelį riebų pliusą.

PUIKU, KAD GALIMA REGULIUOTI AUKŠTĮ IR KIETUMĄ

Minėjau pradžioje, kad pagalvės aukštis tiesiogiai susijęs su miego kokybe. Jeigu jūsų vaikas miega ant per aukštos ir per minkštos pagalvės – jo kūnas vargsta, miegas tampa nekokybišku. Čia jau nekalbėsiu kaip svarbu vaikui gerai išsimiegoti ir kaip nuo to priklauso pačių tėvų savijauta.

Kalbėdama apie grikių pagalvės privalumus turiu paminėti, kad jos aukštis ir kietumas yra reguliuojamas pagal jūsų poreikius. Tai pirmas darbas, kurį turite padaryti kai ši pagalvė atsiranda jūsų namuose. Reikia tiesiog nupilti dalį lukštų.

KODĖL GRIKIŲ LUKŠTUOSE NESIVEISIA PARAZITAI?

Pradžiai papasakosiu kas yra tie grikių lukštai. Viskas labai paprasta - grikių kruopų gamyboje karštuose garuose grikių grūdai atskiriami nuo kruopos ir taip gaunami  lukštai.  Grikių lukštuose nelieka nieko, kuo galėtų misti gyvi organizmai. Grikius galima laikyti biologiniu sanitaru, jie nėra purškiami jokiais chemikalais. Natūraliai augdami grikių lukštai apsaugo grikių grūdo branduolį nuo aplinkos žalingų veiksnių bei įvairių organizmų, todėl nėra tekę girdėti, kad pagalvėse iš grikių atsirastų parazitų. Visos baisios istorijos gali būti kuriamos nebent konkurentų.

Taigi, svarbiausia - antialergiška. Taip, aš tikrai nenoriu, kad mano vaikas miegotų erkių apsupty, todėl man labai svarbu, kad pagalvė būtų antialergiška.

MISIJA SUPRAKAITUOTI  TIESIOG NEĮMANOMA

Grikių lukštų pagalvėje suprakaituoti tiesiog neįmanoma, nes oro tarpeliai, kurie yra lukštuose ir tarp lukštų – puiki sąlyga ventiliacijai. Japonijoje ši pagalvė dar vadinama – „šalta pagalve“, nes ji palaiko žmogaus kūno temperatūrą būdama šilta žiemą ir vėsia  - vasarą. Vyrai ir vaikai, kurie labiau linkę prakaituoti miego metu tai iš karto pajaustų.

Taigi, jeigu neprakaituojama, tai nėra drėgmės ir karščio, nėra sąlygų veistis erkutėms. Bet kaip ir minėjau anksčiau, grikių lukštuose apskritai nesiveisia jokie gyvi mikroorganizmai.

Prakaitavimas labai nemalonus dalykas, jis neduoda ramiai miegoti. Žmogus prabunda, jaučia didžiulį diskomfortą. Gal tai ir yra jūsų vaiko miego problema, kai jis suprakaituoja, prabunda, tada šaukia mamą...žinoma taip negalima teigti, priežasčių gali būti kitų. Bet pasirūpinti, kad vaikas miego metu nesuprakaituotų – tikrai galite išbandydami šią pagalvę.

ESAME PRAGMATIKĖS,

..todėl labai vertiname šios pagalvės ilgaamžiškumą. Pati esu gyvas įrodymas – su vyru miegame jau 12 metus ant tos pačios pagalvės. Kodėl ji tiek tarnauja? Todėl, kad grikių lukštams nieko nesidaro. Jie nesusigniuždo, nesudyla ir niekaip kitaip nesuyra.

Pačiu blogiausiu atveju, jeigu žinant kokia nuostabi ši pagalvė yra,  ji vistiek jums nepatiks ir  nebus naudojama miegui, tai ji tikrai puikiai pasitarnaus ant sofos prie televizoriaus kaip tiesiog labai patogi atrama.

AUGANTIS POPULIARUMAS PASAULYJE

Japonija, Kinija ir kitos rytų Azijos šalys jau seniausiai naudoja grikių lukštų pagalves, jos yra tradicinės ir populiariausios. Didelė rinka šių pagalvių yra Amerikoje, Europoje jų naudojimas tai pat nuolat auga, augant sveikos gyvensenos, ekologiškumo ir natūralumo poreikiui.

Nepaisant to, kad technologiškai tobulėjame šviesos greičiu, natūralūs produktai visada liks natūraliais, su savo unikaliom, technologijų nepakeičiamom savybėm.

Pagalvė - tai gali būti priežastis, kodėl blogai miegai Jūsų vaikas...

KAINA?

Vertinat visas savybes, grikių lukštų pagalvė dėl savo mažos kainos ir visų puikių savybių, kurias turi tiek natūralios, tiek sintetinės pagalvės, yra vienas pigiausių ir efektyviausių sprendimų sveikam miegui.

KODĖL KIEKVIENAS VAIKAS TURI MIEGOTI ANT GRIKIŲ PAGALVĖS?

Todėl, kad kitaip nei suaugęs žmogus neturi išankstinio nusistatymo prieš grikių pagalvę. Todėl, kad labai greitai prie jos pripras. Lukštų čežėjimas, kaip sako kai kurie suaugę – tai vaikui  - atrakcija. Užtenka tik pasakyti, kad viduje  - stebuklingos žvaigždžių dulkės, vieno vakaro klausimas.

Taisyklinga kūno padėtis miegant vaikui ypatingai svarbi. Kūnas auga, formuojasi, tegul tai vyksta taisyklingai. Draugystė su erkėm vaikui taip pat nereikalinga, nes tai gali turėti liūdnų pasekmių. Alerginės astmos ir kiti sveikatos sutrikimai – tikrai nepageidaujami. Galvos prakaitavimas – viena iš neramaus miego priežasčių. Ačiū, nereikia. Kaina, kuri atrodo juokingai maža, kai palygini su kitomis „išmaniomis“ pagalvėmis. Jeigu bent 10 metų padalintumėte iš pagalvės kainos, pradėtumėte juoktis J J J Pasaulis tai seniai įvertino ir plačiai naudoja. Gal laikas ir jums pabandyti?

Visi tėvai savo vaikams linki paties geriausio ir saldžiausio miego ;)

Gėrio Sapnai - tai migdymo metodas, kuris visų pirma skirtas mamai. Mamai, kuri supranta, kad vaikui reikia sukurti malonų miego ritualą. Debesėlis Gėris - tai mamos įrankis migdymui, kurio pagalba labai greitai namuose atsiranda nauja ir labai maloni miego tvarka. 

Šios miego metodikos tikslas – pačiu maloniausiu būdu padėti tėvams sukurti teisingus vaiko miego įpročius. Patį migdymo procesą paversti smagiu ritualu, kurio vaikutis lauktų ir būtų pozityviai nusiteikęs. Puikiai suprantame, kad sveikus įpročius suformuoti nelengva, todėl mes pasitelkėme kūrybiškumą! Čia į pagalbą Jums atskuba debesėlis Gėris. Kai pasiruošimas miegui tampa smagia atrakcija, vaikas ima laukti to, jis jaučiasi ramesnis ir saugesnis. Susidraugavus su debesėliu vaikui miegas tampa GĖRIU. 

Parnešę į namus stebuklingą debesėlio Gėrio pagalvę - dovanosite savo vaikučiui pačias geriausias emocijas, saugumo jausmą ir ramų miegą! Dabar nemokamai:

DABAR Miego kalendorius ir burtų lazdelė  - NEMOKAMAI su rinkiniais nr. 1 ir Nr. 3 

Paviešinta 2017-03-27 Naudinga žinoti 0 2145

Palikite komentarąPapildyti komentarą

Archyvas

Vėliausi komentarai

Paieška

Palyginti 0